چگونه بازدیدکنندگان را در سایت خود نگه‌داریم


کاهش زمان بارگزاری صفحات وب سایت

یکی از مهمترین دغدغه‌ها مدیران سایت ها این است که چگونه بتوانند بازدیدکننده بیشتری کسب کنند و از آن مهمتر آن را از دست ندهند امروز می‌خواهیم دراین مورد صحبت کنیم که

چگونه بازدیدکنندگان را در سایت خود نگه‌داریم

1- زمان بارگذاری صفحات!

زمان بارگذاری صفحات بخصوص صفحه اول باید کوتاه باشد! در مرحله طراحی سایت و هم چنین در حین مدیریت سایتتان باید به این نکته توجه داشته باشید و سعی کنید صفحه اول صفحه‌ای سبک در سایت شما باشد! تا راحت بارگذاری شود!

2-موسیقی خودکار

یک ضدحال است! از این مورداستفاده نکنیدچونشمابا سلیقهکار بر اشنا نیستید! شاید از نوع آهنگ خوشش نیایید!! آنوقت چی؟ باید بگردد تا قطعش کند و در آخر سایت شما را ترک خواهد کرد! البته ایمورد بیشتر در میان وبلاگ ها شایع است!!

3-محتوای مرتبط

اگر بازدیدکنندگانی برای موضوع خاصی مقلا برای بیدا کردن نرم افزاری به سیات شما آمدند از طریقسرچ وگل و در سایت شما این مورد یافت نشود آن وقت بلافاصله سایتشما را ترک خواهند کرد!

amar

4-استفاده مناسب از عکس ها در وب سایت

انتخاب عکس مهم است! سعی کنید عکس هایی را که استفاده می‌کنید کم حجم باشند و یک چیز دیگر سعی کنید عکس ها را خودتانبسازید مثلا یک فروشگاه اینتنرتی اگر خودش عکس محصولات را بگذارد برای کاربران سایت خوش آیندتر است!

5-سادگی در متون سایت

سطح نگارش متنو سایت باید متناسب با سطح کاربرانباشد! یک سایت خبری باید از زبانی ساده و گیرا و به قولی ژورنالیستی استفاده کند!

5-متن خود را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید

متون طولانی خوانده نمی‌شوند !!!‌به این اصل دقت کنید به یاد داشته باشید باید متن هایتان را در شماره بندی های مختلف یا بصورت باراگراف های کوچک بنویسید!

 

7-یک منوی ساده برای وب سایت داشته باشی

منوی بالای سایت شما باید ساده جذاب و در عینحال کارآمد باشد و بتواند کاربر بهراحتی به آن مراجعهو سردرگم نشود!!

8- طراحی سایت ساده و زیبا داشته باشید

طراحی ساده و زیبای وب سایت کاربران را در وب سایت نگه می دارد. به دنبال طرح های شلوغ نباشید.

نظر خودتان را ارسال کنید