بررسی رنکینگ وب سایت


وقتی مطلبی را در گوگل یا هو یا بینگ سرچ می کنید معمولا چند آدرس سایت با تیتر های مختلف در یک صفحه برای شما نمایش داده می شود! و معمولا شما اولین گزینه را انتخاب می کنید و بعد به سراغ بقیه می روید! این چینش آدرس های سایت ها بر اسا رنکینگ و رتبه بندی انجام می شود! و وبسایت ها تلاش می کنند در این رتبه بندی جایگاه بهتری پیدا کنند! تا بتوانند بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشند!

بریا مثال رنکینگ موتور جستجوگر گوگل از شماره 1 تا 10 است! البته هیچ سایتی هنوز به رتبه 10 نرسیده! و تقریبا محال است ! اما همان رتبه 1 را هم دست کم نگیرید! رسیدن به این رتبه هم تلاش می خواهد شما بایداستاندارد های گوگل را کسب کنید تا بتوانید در این رتبه بندی جایی بگیرید!

google

خب شما چگونه می توانید به رتبه بهتری دست پیدا کنید؟ فقط با آپدیت کردن سایت! بروزرسانی سایت مهم است! اما همه کار نیست! شما باید از یک کتخصص سئو کمک بگیرید! تا او در گام اول سایت شما را بررسی و آنالیز کند نقاط قوت و ضعف شما را مشخص کند و بر اساس آن ها به شما بگوید باید چه کاری انجام دهید تا رتبه شما بهتر شود! آرت ویو در این کار مهارت دارد! می توانید به بسپارید!

یکی از راه های بررسی سئو سایت استفاده از نرم افزار های سئو است! این نرم افزار ها تا حدی می توانند به شما در بهتر کردن سئو سایت کمک کنند! این نرم افزار ها بک لینک ها و کلمات کلیدی سایت شما را چک می کنند و مطالب شما را بر اساس آن نمره دهی  خواهند کرد!

یکی از راه های بالا بردن سئو سایت استفاده از کلمات کلیدی است! کلمات کلیدی کلماتی هستند که  افراد در اینترنت با استفاده از آنها به دنبال خواسته ها و اهداف خود می گردند و با استفاده از آنها به مطالب مورد نیازشان دسترسی پیدا می کنند! یکی از کلمات کلیدی رایج در وب  فارسی دانلود است! دانلود بیشترین رتبه را در بین کلمات کلیدی در وب فارسی دارد! شما می توانید با استفاده از این کلمات بازدیدکنندگان را به سایت خود هدایت کنید!
پیج رنک
مطمئن شوید که کلمات کلیدی که استفاده می کنید مرتبط با محتوای سایت شما نیز باشند! باید در مطالبی که در سایت خود درج می کنید از این کلمات کلیدی استفاده کنید! از کلمات کلیدی که بی ارتباط با موضوع سایت شما هستند استفاده نکنید! این کار تاثیر بدی در سئو سایت شما دارد!
هرچقدر که سایت شما زیبا باشد اما بازدید کننده نداشته باشد فایده نخواهد داشت! پس سعی کنید از  مهارت های سئو در بهبود رنکینگ خود استفاده کنید!
بررسی رنکینگ وب سایت

نظر خودتان را ارسال کنید