کاربرد ویدئو در سئو سایت

کاربرد ویدئو در سئو سایت

کاربرد ویدئو در سئو سایت

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی کاربران زیادی هم جذب آن شده اند و محتوا مطالب موجود در اینترنت کاملا تغییر کرده و به روز شده اند. تا مدت ها قبل بیشتر موضوعات و محتوا ها در فضای مجازی به صورت متنی بودند که هر از گاهی با یک یا چند عکس جذاب تر می شدند. در حال حاضر استفاده از ویدئو ها و فایل های صوتی رونق بسیاری گرفته است.ویدئو در سئو سایت نیز کاربردی است.
ادامه مطلب …

images

نکات مهم سئو در طراحی سایت

قوانین سئو یا بهینه سازی سایت که شامل دو بخش on-page و off-page است،موارد زیادی را در برمیگیرد که هر کدام از آنها تاثیر به سزایی را در پروزه ی بهینه سازی وب سایت دارد. قوانین سئو باید در تمامی صفحات وب سایت اعمال شود.علاوه بر فاکتور های خارجی که نکات تغییر سایت یبیرونی است.همه ی این ها در عین حال که با هم در ارتباط هستند  همگی برای  بهبود سئو سایت مفید است..

بهبینه سازی درون مایه در طراحی سایت

سئو محتوابه معنی طراحی قوانین سئو وب سایت در محتوا و مطالب داخلی پیاده سازی وب سایت است می تواندفاکتور هایی مانند لفات مهم ، به کار گرفتن از تگ به منظور تقویت سایت ، h1 h2 h3 و دیگر،همگی  یه عنوان بهبودبهینه سازی  on-page موثر است.گستردن درون مایه و موضوعات در پیاده سازی وب سایت در شبکه های اجتماعی می تواند ازجهتی دیگر میتواند کاربران را با نحوه ی کار و عملکرد شما آشنا کند و هم میتواند باعث بهبود بهینه سازی درو مایه موجود در پیاده سازی وب سایت بشود.

download

آدرس دادن  خارجی در سئو

تغییر سایت بیرونی و به معنایی دیگر  لینک در پیاده کردن وب سایت های دیگر که باعث بهبود  سئو سایت می شود و ارزش  را به پیاده سازی وب سایت شما میدهد. تراس رنک و اعتباری که در پیاده سازی سایت شما موثر است عامل بسزایی را در رتبه بندی پیاده سازی سایت شما دارد. گرفتن لینک از پیاده سازی

سایت های پر اعتبار به نوبه ی خود میتواند بر ارزش پیاده سازی وب سایت شما اافزوده شود و در بهینه سازیسایت و سئو سایت شما تاثیر چشمگیری داشته باشد.

شبکه های همگانی در بهینه سازی

شبکه های همگانی یکی از فاکتور هایی مهمی است که یوزران بسیار زیادی را میتواند دور هم گرد آورد که این خود باعث میشوذ ارزش و اتبار پیاده سازی سایت شما افزایش شود ودرکنار آن عامل بهبود پیاده سازی  سایت شما است که همگی در جهت بهینه سازی وب سایت شما موثر است.

3393392a2900e82cb5ec4df3de7ea573

موتور های جستجو

در این مقاله میخواهیم در مورد موتور های جستجو گر مانند یاهو و گوگل توضیحاتی بدهیم.

download

بسیاری از افراد زمان زیادی را صرف توضیح شروع فعالیت های جستوگرها و نحوه ی عملکرد آنها میکنند که فهم آن را برای  کسانی که در این زمینه تخصص زیادی ندارند دشوار میکند.

به طور نمونه:اگر سری به سایت ها برای تحقیق در مورد جستوگر ها بزنید متوجه خواهید شد حتی هکر ها هم اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارند.

جستجو معنایی” در واقع یک نوع جستجو کردن سوال کردن ویا حتی یک کار میتواند باشد که نتیجه با معنا و مفهومی دارد.حتی اگر چیزی را که جستجو میکنیم ویژگی جستجو کردن یا شامل هیچ متنی برای جستجو نباشد.

این امر میتواند نقطه ی خوبی برای فهمیدن چگونگی عملکرد جستجوگرهایی مثل “یاهو” و “گوگل”  و یا هر موتو جستوجوگر دیگری باشد.

“جاستین برینگز” مقاله ای در مورد نحوه ی کار کردن موتور های جستجو گر در طول یک سال نوشت که هنوزه که هنوزه به عنوان  یکی از مفید ترین مقاله ها شناخته شده است.

ولی با این وجود هنوز مطلب جامعی ئر مورد موتور های جستجوگر وجود ندارد.

خوشبختانه این مقاله برای اولین بار به زبان پارسی ترجمه شده است.

نحوه ی نشان دادن نتییجه که در موتور جستجو سرچ میکنید:

همه ی ما اغلب در گوگل به دنبال تصاویر فایل های صوتی  و موضوعاتی هستیم و در گوگل به شما نتیجه ی مورد نظرتان نشان داده میشود.مثل لینک فیلم مورد علاقه تان و یا موضوعاتی که میتوانید آن را در ویکیپدیا پیدا کنید.

لازم به ذکر است که بدانید همه ی این ها بسته به لغات کلیدی هست چرا که وقتی به فرض اسم یک بازیگر را سرچ میکنید بشما به صفحاتی که عکس این بازیگر یا خبر داری هایی که راجب این بازیگر نوشته است وصل میشوید.

گاهی ممکن است شما لینک یک کیلیپ را جستجو کنید آنگاه به  سایت هایی نظیر یوتیوب یا فیس بوک ممکن است  پیوند بخورید.

در واقع جستجوگر ها با توجه به نیاز های شما و موضوعاتی که سرچ میکنید مطالب را دسته بندی میکنند..

 

 

کاربر خود را در اولین نگاه جذب کنیم

کاربر خود را در اولین نگاه جذب کنیم

قطعا همه ی ما دوست داریم وبلاگمان جزو پربازدید ترین وبلاگ ها باشد.هنگامی که یک کاربر برای اولین بار از وبلاگ شما بازدید میکند ممکن است آخرین بارش هم باشد.این که دوباره آدرس وبلاگ شما روی نوار آدرس مرورگر آن کاربر ظاهر شود یا نه بستگی به جاذبه های وبلاگ شما دارد.حال توجه شما را به 10 نکته در مورد جذب همیشگی کاربر جلب میکنم:

ادامه مطلب …

اهمیت نظر کاربران در سایت یا وبلاگ

اهمیت نظر کاربران در سایت یا وبلاگ

اعتبار و ارزش یک سایت به نظرات کاربران آن است. طراحان سایت می توانند از نظرات کاربران خود ایده بگیرند و به طرز فکر کاربران درباره پست خود پی ببرند. بدست آوردن نظرات مفید برای طراح سایت مشکل است و باید کاربران را به نظر دهی تشویق کند. در اینجا به دلایلی که در بعضی از سایت ها هیچ نظری وجود ندارد اشاره می کنیم.

ادامه مطلب …

استفاده از تگ های h1,h2,...h6 در بهینه سازی وب سایت

استفاده از تگ های h در بهینه سازی وب سایت

استفاده از تگ های h در بهینه سازی وب سایت

از تگ‌های h در طراحی سایت استفاده کرد . اما چگونه از این تگ‌ها استفاده کنیم و بهترین نحوه استفاده از آنها چیست . در مقاله به چگونگی استفاده از heading‌ها یا همان تگ‌ها(h1,h2,h3,h4,h5,h6) بپردازم.

ادامه مطلب …

services-visual

چهار چوب بندی طراحی سایت

چهار چوب بندی طراحی سایت:

چهار چوب بندی صحیح سایت هدف اصلی تمامی طراحان وب است یک سایت خوب هم از نظر گرافیکی و هم از نظر امکانات باید در چهارچوب خاصی قرار داشته باشد که در زیر تعدادی از آن ها را ذکر خواهیم :

مطالب سایت:
معمولا کاربران اینترنتی در جستوجوی  مطالب ارزشمند و یا مکانی برای خرید کالای مورد نیازشان هستند لذا در مطلب گذاری باید بسیار دقت کنیم  مثلا از غلط های املایی و یا اشکالات گرامری کاملا بپرهیزیم زیرا که باعث کاهش اعتبار شما نزد کاربران می شوند.حتی اگر سایت شما سایتی فروشگاهی بوده  باز هم می بایست درباره محصولاتتان مطالب ارزشمندی قرار دهید در غیر اینصورت رقبای شما همیشه در صحنه حاضر هستند.

امکان استفاده از مروگر های مختلف:
صد ها مرورگر مختلف وجود دارند لذا طراحی سایت شما لازم است به گونه ای باشد تا با محبوب ترین آن ها سازگار باشد و کاملا با آن ها به خوبی کار کند. و همچنین ممکن است کاربران از انواع سیستم عمال های کامپیوتری و یا سیستم عامل های گوشی های موبایل برای جستوجو در سایت استفاده کنند.پس این وظیف طراح سایت است که سایت را به گونه ای طراحی کند تا بااکثر مرورگر ها و سیستم عامل های بروز و قدیمی سازگار باشد.

گرافیک مناسب :
معمولا ما انسان ها صبر زیادی نداریم و طبق تحقیقات اگر تصاویر و یا اطلاعات سایتی دیر بارگذاری شود به سرعت به سراغ سایت دیگری می رویم پس بهتر است تصاویر و ویدیو ها را با حجم کم و کیفیت مناسب در سایت خود قرار دهیم.
به اندازه های تصاویر در سایت دقت کنید و متن ها را با تصاویر تلفیق نمایید تا محتوایتان جذاب تر شود.

رنگها:
همیشه به رنگ ها در سایتتان دقت کنید از استفاده از رنگ هایی که باعث اذیت کردن چشم چه در متون و چه در قالب هاپرهیز کنید

مالتی مدیا:

مالتی مدیا ها شامل فیلم ها ی کوتاه ,کلیپ ها ,و صدا ها و یا موسیقی های پیش زمینه سات است .بهتر است از پلیر هایی استفاده کنید تا امکان توفق مالتی مدیا ها در دست کاربر باشند و هم چنین حجم آن ها کم باشد تا مشکلی در بارگذاری سایت وجود نداشته باشد.در ضمن به عنوان مثال  اگر ویدیو ی خاصی دارید که اطلاعات ارزشمندی ارائه میدهد بهتر است فایل متنی آن را نیز قراردهید تا کاربرانی که به هر دلیلی امکان استفاده از آن ها را ندارند بتوانند از محتوای آن ها آگاهی پیدا کنند.

ساختار سایت:
ساختار سایت می بایست ساده و قابل فهم و منطقی باشد. مطالعات نشان داده است که چنانچه کاربری نتواند اطلاعاتی را که به دنبال آن می گردد را بیابد، سایت شما را ترک می کند و به سایت دیگری خواهد رفت. به این قانون، قانون 3 کلیک می گویند. هر بخشی از سایت شما می بایست تنها با سه کلیک از هر بخش دیگری از سایت تان قابل دسترسی باشد. چنانچه شما از چیزی دیگری غیر از لینک های متنی ساده استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید که سایت تان را از لحاظ ساختاری، منوها و دیگر موارد در مرورگرهای مختلف آزمایش کرده اید.

لینک ها: 

بهتر از هر چند روز یک بار لینک های سایتتان را بررسی کنید تا از سالم بودن آن ها اطمینان داشته باشید.

خلاصه مطالب:

بهتر است همیشه خلاصه ای از محتویات سایتتان را در قسمتی از سایت قرار بدهید .

fortWayneWebDesign_unique

منحصر به فرد بودن در طراحی سایت

منحصر به فرد بودن در طراحی سایت:

یکی از جالب ترین مشاغل در حال حاضر طراحی وب سایت است زیرا که تنوع زیادی دازد , با این حال ممکن شما تازه کا و یا تجربه زیادی در این زمینه داشته باشید. در گذشته برای راه اندازی سایت می بایست اطلاعات منحصر به فردی در زمینه کد نویسی در اختیار می بود اما امروزه این کار بسیار ساده تر شده و طراحان سایت برای سراحی سایت کافیست با چند نرم افزار کار کرده و اطلاعات ابتدایی در زمینه کد نویسی داشته باشند.

برای ایجاد یک سایت بهتر است به نکات زیر توجه داشت:

تحقیق و تحلیلunique

هیچگاه از یادگیری دست برندارید زیرا که اینگونه دانش ها هر روز نیاز به بروز رسانی دارند.و همیشه این سوال راه در ذهن داشته باشید که آیا طراح عالی ای هستید و یا خیر ؟آیا در این زمینه خلاقیت دارید و یا خیر ؟

هر روز نیاز به یادگیری می باشد

همانطور که گفته شد طراحی سایت دانشی روز افزون است و پی در پی مانند تمامی شغل های دیگر نیاز به بروز رسانی دارد . پس هیچگاه دست از یادگیری برندارید.

خلاق باشید

مهم نیست که تا کنون پروژه ای انجام داده اید و یا خیر و حتی ممکن است پروژه های زیادی را به سرانجام راه رسانیده باشید در هر دو صورت بهتر است که خلاقانه عمل کنید زیرا که خلاقیت است که شما را عالی میکند. تا بتوانید در زمینه طراحی سایت موفق باشید.

همکاری نمایید و رشد کنید

به تنهایی موفق نخواهید بود. همکاری با سایرین به شما افکار جدید می دهد. با همکاری می توانید کار خود را متعادل نمایید، از دانش سایرین استفاده نمایید، پروژه های بیشتری بگیرید و در کسب و کار خود موفق تر باشید.

خود را امتحان کنید

از نمامی نرم افزار های جدید استفاده کنید و یک پروژه را حتما از پایه طراحی کنید .و یا حتی آن را بر روی کاغذ پیاده سازی کنید تا به خلاقیت شما افزوده شود.

با سیستم های جدید آشنا شوید

همانطور که اطلاع دارید کاربران موبایل روز به روز  در حال افزایش هستند که این یکی از جنبه های جدید در حال گسترش در زمینه طراحی سایت است.پس بهتر است به همه ی جنبه نیز توجه داشته باشد.

ایده پذیر باشید

به همه چیز در دنیای واقعی توجه داشته باشید تا بتوانید از آن ها ایده بگیرید.

 

بهترین ابزار یاری کننده طراح سایت

بهترین ابزار یاری کننده طراح سایت

بهترین ابزار یاری کننده طراح سایت:

هر طراح سایتی برای طراحی سایت نیازمند به یادگیری نرم افزار هایی می باشد تا پروژه خود را از پایه طراحی کنند و در این زمینه تعداد زیادی نرم افزار موجود می باشد که تعدادی از آن ها برایتان معرفی می کنیم: ادامه مطلب …

webydo

webydo چیست ؟

webydo چیست ؟

همانطور که می دانید طراحی سایت بسیار هیجان انگیز و جالب است اگر که اط کد نویس های سی اس اس استفاده نکنیم

برای این منظور میتوانید از ورد پرس و یا جوملا استفاده کنید و از سرویس  های آنلاین نیز میتوانید کمک بگیرید. ادامه مطلب …