کاربرد ویدئو در سئو سایت


کاربرد ویدئو در سئو سایت

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی کاربران زیادی هم جذب آن شده اند و محتوا مطالب موجود در اینترنت کاملا تغییر کرده و به روز شده اند. تا مدت ها قبل بیشتر موضوعات و محتوا ها در فضای مجازی به صورت متنی بودند که هر از گاهی با یک یا چند عکس جذاب تر می شدند. در حال حاضر استفاده از ویدئو ها و فایل های صوتی رونق بسیاری گرفته است.ویدئو در سئو سایت نیز کاربردی است.

شبکه های زیادی برای به اشتراک گذاری ویدئو ها وجود دارند که می توان یکی از بزرگترین آنها یعنی یوتیوب را نام برد که روزانه بازدید بسیار بالایی دارد. می توانیم ویدئو های خود را در این شبکه های اجتماعی گذاشته و شاهد بازدید و نظرات زیادی باشیم. اما چگونه می توان با به اشتراک گذاری ویدئو به سئو خود کمک کنیم؟ برای این منظور باید از قسمت توضیحات بخش ویدئو ها لینک مربوطه را دریافت کرده و تمام بازدید کنندگان را جلب سایت خودمان کنیم.کاربرد ویدئو در سئو سایتنکته مهمی که یک طراح سایت در خصوص رابطه با مشتریان باید بدانیم این است که باید آنها را در شبکه های اجتماعی نیز کنترل و جذب خودمان کنیم.

ویدئو ها نسبت به متن تاثیر بیشتری روی مشتریان دارند. کاربرانی که ویدئو به اشتراک گذاشته شده را مشاهده می کنند علاوه بر مشتریان پیشین کاربران جدیدی هم با شرکت یا سایت صاحب ویدئو آشنا می شوند.

ویدئو ها در ایجاد برند سازی نیز بسیار موثر است. طراحان سایت می توانند در حین ضبط ویدئو خود به سایت خود نیز اشاره کنند و یا کاربران خود با استفاده از زیرنویس ها با سایت خود آشنا کنند. گاهی اوقات این ویدئو ها می توانند نتایج بالاتری را در موتور های جست و جو به خود اختصاص دهند.

طراحان سایت برای ضبط ویدئو ها نیاز به یک دوربین با کیفیت دارند که آن هم باید دارای میکروفن با کیفیتی باشد.

 

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: غزاله gj
  تیر 10, 1394

  اطلاعاتتون واقعا مفیده بازم بزارید ممنون می شم

 2. نویسنده دیدگاه: تورج امین فر
  مرداد 22, 1394

  جالب بود مرسی

 3. نویسنده دیدگاه: majid
  شهریور 11, 1395

  جالب بود ممنون

نظر خودتان را ارسال کنید