طراحی سایت مراکز تجاری


با گسترش شهر نشینی وافزایش جمعیت شهر ها دیگر شکل سنتی داد وستد تغییر پیدا کرد و کسبه با وجود ارزش افزوده  ملک خود تصمیم به استفاده بهینه از موقعیت تجاری خود را گرفتند،واحد های چند طبقه ودر مواردی چند ده طبقه  قاعده بازی تجارت خرده فروشی وعمده فروشی را عوض کرد تاحدی که در فاصله سالهای 70 تا 80 رشد قارچ گونه واحد های تجاری یا هال مارکت ها باعث هجوم حرفه ای ها به این مراکز شوند. واین یعنی همه مشاغل و صنوف در کنار هم واین آسودگی  در خرید بر ای مشتریان هم لذت  خرید را بیشتر می کند وهم از محیط مراکز تجاری که یک محیط رقابتی و لوکس هم هست استفاده می کنند.

امروز با طرح های مختلفی که توسط دولتها ارائه می شود  دانستن اینکه مثلا” یک مارکت جای پارک دارد یا خیر نکته مهمی به شمار می رود حالا فرض کنید یک خریدار می خواهد از امکانات یک مارکت با خبر شوند ؛ شما چه پیشنهاد می کنید؟

این موضوع را چه طور می توان به اطلاع دیگران رساند ، آیا رسانه ای تصویری  با آن حجم بار مالی فراوان می تواند به این موضوع کمک کند ؟آیا وقت آن نرسیده است از تکنولوژی های ارزان روز استفاده کرد ؟

خب؛این حرکت غافلگیرانه در عرصه فروش کالا باعث شد ظرفیتهای زیادی از جمله فروش اینترنتی ، تبلیغات اینترنتی و خرید اینترنتی ،شوی اینترنتی و…ده ها فرصت دیگر پیش بیاید والبته بسیاری از صاحبان مراکز تجاری به داشتن یک وب سایت تبلیغاتی آن هم به مثابه یک کارت ویزیت اکتفا کرده اند ولی غافل از اینکه مراکز تجاری می تواند یک اتفاق بزرگ در ارائه خدمات اینترنتی را فراهم کنند به نحوی با وجود این مراکز اینترنت می تواند راهی نوین برای عرضه کالا و خدمات پیدا کند

ما در گروه طراحی سایت آرت ویو بر این باوریم می توان با راه اندازی یک وب سایت شرایطی را فراهم کرد تا مرکز تجاری شما به بهترین نحو معرفی شده و فروش شما پررونق تر خواهد شد